14.04.20
COVID-19 strach co będzie dalej...
Istnieje wiele powodów do niepokoju podczas zagrożenia zdrowia publicznego koronawirusem (COVID-19). Jednym z tematów, który zapewne spędza nam sen z oczu, budzi w nas niepewność oraz obawy, to jest brak posiadania kluczowego dokumentu - testamentu… Naturalne jest odczuwanie lęku podczas pandemii. Obawiamy się o swoje zdrowie, jak również o majątek, na który cię więcej»

KONTAKT


O MNIE

Mecenas Joanna Gwóźdź urodziła się i wychowała w Lublinie. W rodzinnym mieście na Uniwersytecie im. Marii Curie- Skłodowskiej w roku 2000 ukończyła wydział prawa i administracji z dyplomem magistra.

Po wyjeździe do Nowego Jorku kontynuowała naukę, aby nostryfikować dyplom. W 2007 roku ukończyła Collage Jacob D. Fuchsberg Law Center w Central Islip w Nowym Jorku z tytulem magistra prawa. W 2009 roku zdała New York Bar Exam dzięki czemu mogła kontynuować wykonywanie swojego zawodu na terenie Nowego Jorku.

Dzisiaj mecenas Joanna Gwóźdź zajmuje się głównie sprawami spadkowymi oraz pomaga zabezpieczyć twój majątek na wypadek nieprzewidzianych okoliczności losu. Działa czynnie w społeczności polskiej, organizując seminaria, które mają na celu ukazanie jak ważne jest, aby odpowiednio wcześnie myśleć o swojej przyszłości oraz o przyszłości najbliższych.

Każdy z nas ma inną sytuację rodzinną i finansową, dlatego mecenas Gwóźdź każdą sprawę rozpatruje indywidualnie, starając się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta. Ważne jest bowiem, aby sprawy klienta prowadzone były w sposób profesjonalny od samego początku.